Administracja i obsługa
strony internetowej

Oszczędzasz czas i pieniądze

Na czym polega administracja stroną www?

Administracja strony internetowej to nic innego jak „po prostu” opieka nad nią. Oczywiście podstawą tutaj jest zadbanie od jej pełną funkcjonalność – prace techniczne oraz zmiany w jej strukturze. Vebi.pl zapewnia ciągłość działań, błyskawiczne poprawki oraz stabilność i bezpieczeństwo strony.

Prawidłowe zadbanie o stronę internetową wymaga od nas wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych, ponieważ jest to działanie, które ma ogromny wpływ na poprawne funkcjonowanie strony internetowej.

Bezpieczny START

od 70 zł/m.

Przy płatności rocznej

Specjalna oferta z rabatem przy płatności rocznej. Kwota netto.

Dla kogo jest usługa administracji strony internetowej?

Administracja strony internetowej to usługa, która przede wszystkim jest skierowana do firm. Jeśli masz już wykonaną stronę bądź sklep internetowy i chcesz, aby wszystko było pod kontrolą, to skontaktuj się z naszą firmą i zapytaj o wszystkie szczegóły.

Główne zalety administrowania strony dla Twojej firmy to:

 • pewność, że strona internetowa działa prawidłowo,
 • fachowa opieka, która oszczędza Twój cenny czas,
 • możliwość kontaktu ze specjalistą, w celu omówienia i zrealizowania planów i pomysłów,
 • stała kontrola działania strony bądź sklepu
 • pewność posiadania kontaktu do osoby, która może pomóc w losowych sytuacjach.
Administrowanie stronami www

Zakres usług administracji

Vebi.pl oferuje szeroki zakres usług, dzięki czemu nie musisz się o nic martwić. Cały proces aktualizacji i modyfikacji realizują nasi specjaliści. Najwyższy poziom bezpieczeństwa i stabilności strony internetowej to nasz priorytet.Nasza oferta m.in. obejmuje:

01.

W zakresie administracji stron internetowych zapewniamy również regularne kontrole prawidłowego funkcjonowania strony. Analizujemy ją pod względem pojawienia się ewentualnych błędów indeksowania Google, ale również pod kątem prawdopodobieństwa wystąpienia ataków zewnętrznych oraz odpowiedniego połączenia z innymi serwerami.

02.

Cykliczne zapisywanie kopii zapasowych, powoduje zabezpieczenie danych ze strony, dzięki czemu, nie jest nam straszna żadna awaria. Szybko i bezproblemowo jesteśmy w stanie odtworzyć wszystkie informacje znajdujące się na stronie. Regularność kopii zapasowej w ramach bezpieczeństwa wykonywana jest w zależności, od tego, jak systematycznie jest aktualizowana.

03.

Zespół Vebi.pl robi wszystko, aby strony internetowe naszych klientów funkcjonowały na najwyższym poziomie, choć nie zawsze da się wyprzedzić pewne kłopoty, które mogą się przydarzyć. Gdyby jednak powstał najmniejszy problem, nasz zespół specjalistów, zapewnia natychmiastową pomoc i zajmuje się całą administracją strony.

04.

Odpowiednia i fachowa opieka nad witryną internetową opiera się gównie na regularnej aktualizacji dodatków i wtyczek do systemu zarządzania treścią (CMS). To najważniejsze kwestie w przypadku administracji strony internetowej, ponieważ aktualizacje występują regularnie. Najczęściej odnoszą się do nowych funkcjonalności na stronie, poprawy bezpieczeństwa naszej witryny, bądź dostosowania wtyczki do nowej wersji. Dlatego, aby nasza strona internetowa działała prawidłowo, musimy wprowadzać zmiany na bieżącą, w chwili pojawienia się możliwości. Brak zrealizowania dostępnej aktualizacji może doprowadzić do poważnych problemów, które mogą spowodować nieprawidłowe wyświetlanie strony.

05.

Gwarantujemy, że zmiany, których oczekujesz na swojej stronie, są wprowadzane najszybciej, jak to tylko możliwe w danej chwili.

Mogą dotyczyć aktualizacji usług firmowych, edycją całego profilu bądź zmianą danych kontaktowych. Do działań administracji strony internetowej zaliczamy również umieszczenie wszystkich niezbędnych poprawek odnoszących się do wyglądu oraz funkcjonalności strony. Już podczas realizacji projektu strony internetowej bierzemy pod uwagę możliwości jej edycji, dzięki czemu w każdej chwili możemy wprowadzić wszelkie zmiany wedle życzeń naszych klientów.

06.

Kolejną rzeczą, które obejmuje Administracja strony internetowej, jest oczywiście wprowadzenie na nią nowych treści. Nasza firma, również może zająć się tym zadaniem w pełni- od napisania tekstów, po wrzucenie ich na stronę. Jako nasz klient masz pewność, że wszystko będzie tak, jak należy!

OSTRZEŻENIE

Nie daj się zaskoczyć, czas działa na niekorzyść ;/

Główni nasi klienci to osoby, które zostały poszkodowane w wyniku zainfekowanej strony, bądź jej zablokowaniu…

Aktywny monitoring

Nasze usługi są zautomatyzowane zapewniając nieprzerwaną prace

Zwiększone bezpieczeństwo

Twoja strona internetowa jest lepiej przygotowana na infekcje wirusowe

Kopia zapasowa

Na wypadek losowej sytuacji technologicznej, masz pewność zachowania projektu

Kto pyta wie więcej ;)!

Najczęściej zadawane pytania

Posiadanie aktywnej usługi administracyjnej może uchronić Twoją stronę internetową przed niechcianymi próbami włamania do niej, bądź uszkodzenia jej. Dzięki stałemu monitoringowi i aktualizacji wtyczek oraz systemu WordPress, zwiększamy bezpieczeństwo całego projektu. Niestety nikt nie może zagwarantować, że wrogo nastawiona osoba nie uzyska danych dostępowych do Twojej strony szpiegując Cię, czy też wysyłając fałszywe maile i przechwytując jednocześnie dostęp do strony. Mając aktywną usługę monitoringu strony, możemy zyskać większą kontrolę nad stroną, jej przywróceniem, czy też naprawą w losowych sytuacjach.

Strony internetowe ulegają zawirusowaniu albo uszkodzeniu z kilku powodów:

 • masz nieaktualny system WordPress, a do tego czasu określone osoby znalazły furtkę jak wejść do Twojej strony poprzez starszą wersję systemu,
 • masz nieaktualne wtyczki, które są dziurawe i niezabezpieczone,
 • masz wtyczkę, która była stworzona np. w 2015 roku i nigdy więcej nieaktualizowana, co skłania do jej usunięcia i znalezienia innego rozwiązania,
 • masz aktualną wersję oprogramowania wtyczki, lecz dostawca usług nie zabezpieczył jej dobrze, przez to trzeba koniecznie skorzystać z kopii bezpieczeństwa i przywrócić projekt z przed aktualizacji wtyczki,
 • ktoś ma dostęp do Twojego komputera i wykradł hasła z przeglądarki, logując się do strony i wprowadzając w niej niechciane zmiany,
 • korzystasz z wielu wtyczek, które nie współpracują ze sobą tworząc kolizję w kodzie i uszkadzając całą stronę.

Niestety nawet giganci tacy jak Facebook doznają włamań i uszkodzeń strony z uwagi na liczne ataki osób ze złymi zamiarami. W dzisiejszej dobie cyberbezpieczeństwo jest stale rozwijane, jak również narażone na liczne ataki z zewnątrz. Jeśli Twoja strona internetowa posiada usługę administracji z kopią bezpieczeństwa, to zawsze możemy przywrócić ostatni jej zapis. Gdyby jednak sama kopia bezpieczeństwa nie była wystarczająca z uwagi na różne okoliczności, trzeba będzie wykonać próbę oczyszczenia strony, wszystkich plików na serwerze, mając na celu skasowanie przyczyny problemy. Jednorazowy koszt takiej usługi może wynosić w okolicach 400 zł netto. Administrator usługi wycenia każdy przypadek ustalając stawkę jednorazową, bądź pracę godzinową w cenie 100 zł/1h. 

Tak, możesz to robić samemu o ile wiesz jak to robić i w którym miejscu. Istnieje jedno zagrożenie, które może Cię zaskoczyć w trakcie wykonywanych aktualizacji. Przynajmniej raz na pewien czas, dochodzi do sytuacji gdzie uruchomienie aktualizacji systemu WordPress będzie kolidować z aktualnymi wtyczkami, jak i na odwrót. Wtedy wręcz natychmiast odkryjesz, że Twoja strona wygląda inaczej, albo ekran strony jest „biały”. W takiej sytuacji jedyne rozwiązanie to kontakt ze specjalistą albo przywrócenie kopii zapasowej strony. Pomimo przywrócenia kopii zapasowej nadal przecież trzeba zrobić aktualizację, aby podnieść poziom zabezpieczeń. W takich sytuacjach warto posiadać usługę administracji stroną. Niektóre przypadki narzucają wstrzymanie się z aktualizacjami do czasu naprawy tych aktualizacji przez dostawców, a niekiedy dane rozwiązanie już jest na tyle przestarzałe, że trzeba je zamienić na inne. Wszystko idzie do przodu, dlatego wiedz, że Twoja strona to żywy organizm, który również jak samochód, wymaga kontroli i opieki sprawdzonego mechanika. 

Adres e-mail

biuro@vebi.pl

Kontakt telefoniczny

+48 608 701 475
+48 798 979 147

Adres naszego biura

Ławy 28, 97-400 Bełchatów
woj. Łódzkie, Polska

Kontakt i wsparcie reklamowe

Agencja reklamowa

Jesteśmy po to, aby realizować Twoje potrzeby reklamowe. Daj nam znać jak możemy Ci pomóc. Postaramy się wykorzystać nasze doświadczenie i kontakty, aby wspólnie osiągnąć zamierzony cel.