Obsługa Social Media

Na Czym Polega Obsługa Social Media?

Obsługa Social Media polega przede wszystkim na planowaniu i publikowaniu odpowiednich treści na Twoich profilach społecznościowych. Aby zbudować trwałe relacje z Twoimi potencjalnymi klientami, te treści muszą być spójne z wizerunkiem Twojej marki i angażujące dla odbiorcy. Chcemy, aby Twoi klienci nie tylko przeglądali Twoje treści, ale także chcieli na nie reagować i podejmować działania w postaci kupna Twoich produktów lub usług.

Tworzenie takich postów, które mogą dojść do Twoich odbiorców pomimo konkurencji i kapryśnych algorytmów, jest trudnym zadaniem, ale nasza wiedza i doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych pozwala nam na skuteczne dotarcie do Twojej grupy docelowej. Pokażemy Ci teraz, jak realizujemy proces planowania i prowadzenia Twojej kampanii.

Wszystko to, co musisz zrobić, to wybrać nas i skorzystać z naszych usług, a na końcu znajdziesz szczegółową ofertę działań, które możemy dla Ciebie podjąć.

Wyznaczamy Cele Biznesowe.

Określamy Grupę Docelową.

Tworzymy Strategię Dostosowaną do Waszych Potrzeb.

Publikujemy Informacje o Waszych Działaniach.

Monitorujemy i Optymalizujemy Działania.

Wykorzystaj Potencjał Facebooka i Instagrama dla Rozwoju Twojej Firmy

Posty na Facebooka

Ceny netto - do podanych cen należy doliczyć 23% VAT

FB-2​

125 zł

FB-4

249 zł

FB-8

499 zł

Posty na Instagram

Ceny netto - do podanych cen należy doliczyć 23% VAT

Insta - 1

70 zł

Insta - 2

140 zł

Insta - 4

280 zł

Cennik Usług Dodatkowych​

Ceny netto - do podanych cen należy doliczyć 23% VAT

Prace Indywidualne​

Pytania i Odpowiedzi Baza Wiedzy​

Tak, możemy ustalić plan działania na wybrane dni, święta, określone wydarzenia i okazje. Przykładowo:

  • 1 post na Sylwestra
  • 1 post na walentynki
  • 1 post na rocznicę firmy
  • 3 posty z kodami rabatowymi na 1 stycznia, 1 lutego, 20 marca
  • 1 post na Wielkanoc
  • 1 post każdego pierwszego dnia miesiąca na temat naszych usług gastronomicznych

Wszystkie posty NA CAŁY ROK, zostaną przesłane do akceptacji, a po zaakceptowaniu zostaną wdrożone do systemu, aby oczekiwały na swój dzień publikacji. Stworzony pakiet szyty na miarę z gwarancją Twojej aktywności na Social Mediach zapewni Ci spokój bez konieczności Twojej kontroli.

Tak, nie zobowiązujemy naszych klientów umowami, które mogą rodzić zakłopotanie. W sytuacji chęci zrezygnowania z usług, bądź ich tymczasowego wstrzymania, zawsze należy nas o tym wcześniej poinformować, byśmy mogli wstrzymać pracę i nie generować dalszych kosztów ich prowadzenia.

Po wybraniu określonego przez siebie pakietu postów, dosyłamy fakturę pro-formę do jej uregulowania. Po zaksięgowaniu wpłaty nasza księgowość odsyła opłaconą fakturę, a nasi specjaliści zabierają się do pracy i dalszej komunikacji technicznej. Nie stosujemy w tym przypadku zaliczek oraz płatności po zakończeniu prac. Niestety nie możemy przekazać Państwu stworzonego dzieła bez jego opłaty z uwagi na prawa autorskie oraz pliki licencyjne.

Tak, możemy stworzyć posty jako grafika, animacja, video, dostarczyć je na e-mail wraz z tekstem do samodzielnej publikacji.

Tak, możemy stworzyć posty jako grafika, animacja, video, dostarczyć je na e-mail wraz z tekstem do samodzielnej publikacji.

Jeśli przykładowo wybierzesz pakiet 8 postów na 3 miesiące, to nasz specjalista skontaktuje się z Tobą, aby omówić:

  • plan działania
  • jakie cele mają realizować stworzone posty
  • ustalić kalendarz ważnych wydarzeń dla publikacji, np. walentynki, święta, sylwestra
  • ustalić terminy publikacji wszystkich postów i relacji

Tak, możemy tworzyć posty wyłącznie na Instagram i tylko tam je publikować. Cena w tym przypadku jest taka sama jak w widocznym cenniku bez opcji dodatkowych.

Tak, możemy tworzyć posty wyłącznie na Instagram i tylko tam je publikować. Cena w tym przypadku jest taka sama jak w widocznym cenniku bez opcji dodatkowych.

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą, aby uruchomić kampanię reklamową dla wyznaczonego przez Ciebie postu. Przed rozpoczęciem działań reklamowych należy dodać naszego specjalistę do swojej strony na Facebooku (FanPage). Zrobisz to przydzielając mu rolę jako „Reklamodawca”. W sytuacjach wyjątkowych pomagamy zdalnie w konfiguracji konta reklamowego za pomocą zdalnego pulpitu wykorzystując program „Anydesk”. 

Można przeczytać na różnych źródłach, że Facebook średnio za 7 zł pozwala dotrzeć do 1000 użytkowników. Nie jest to zasadą, ani gwarancją, lecz pamiętaj, że reklamę możemy ustawić na 1 dzień, 3 dni, tydzień, miesiąc – dowolny czas na jaki wyrazisz zgodę. Jeśli planujesz przeznaczyć budżet 500 zł na 31 dni, to znaczy, że Facebook wyda na promocję Twojej reklamy około 16 zł dziennie. Cały Twój budżet jest dzielony na każdy dzień. Zawsze staramy się pomóc, doradzić i zrozumieć biznes jaki prowadzisz, aby dobrać najlepszą metodę reklamy dla jak najlepszej jej skuteczności.

Decydując się na aktywne relacje na Facebooku i Instagramie w ramach tworzonych postów, nie można wybierać losowo które posty mamy dodać do relacji, a które pominąć. Dlatego odgórnie jeśli wybrany zostanie pakiet 4 postów z dodatkowymi relacjami, to cztery posty również pojawią się w relacjach. Powodem tego jest minimalizowanie ryzyka pominięcia postu, który powinien być w relacji, a nie był.

Z uwagi na różną technologię aplikacji Facebook i Instagram, udostępnione relacje mogą się różnić od tych widocznych jako posty. Video relacje są ograniczone technologicznie w kwestii wymiarów grafik oraz ilości wstawianego tekstu. Również nie ma możliwości, aby w niektórych przypadkach zmieścić cały tekst stworzonego postu. Wszystko musi być udostępnione ze smakiem i czytelnością ;).

Tak, jeśli określony pakiet nie spełnia Twoich potrzeb, to daj nam znać ile postów w miesięcy potrzebujesz, a my się dopasujemy do Twoich preferencji.

Tak, przygotowanie rocznego pakietu kontroli Twoich Social Mediów pozwoli Ci na wdrożenie jednorazowego działania, które w ciągu pierwszego miesiąca zostanie przygotowane już na cały dalszy rok. Przewidzisz każdy ruch i każdy miesiąc, mogąc przygotować swój zespół, firmę oraz akcje promocyjne z wyprzedzeniem. Wszystko będzie się aktywować automatycznie jak podczas pokazu fajerwerek w sylwestra 🙂