Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Jesteśmy agencją reklamową z Bełchatowa. Na rynku pracujemy od 2016 roku. Do tej pory wykonaliśmy bardzo dużo zleceń, zdobywając szerokie doświadczenie oraz grono cyklicznie obsługiwanych klientów prywatnych oraz firmowych. Staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów i nawet jeśli nie mamy określonej usługi w cenniku, to staramy się pomóc kompleksowo na dowolnej przestrzeni zapytań. Często łączymy naszych klientów z firmami, które z nami współpracują. Dzięki temu masz pewność, że w jednym miejscu znajdziesz odpowiedź na wiele swoich potrze :)!

Każdy z naszych pracowników posiada telefon służbowy i indywidualny e-mail. Określone realizacje są konsultowane wyłącznie z dedykowanym specjalistą. Po ustaleniu szczegółów i wyceny, wysyłamy umowę do elektronicznej akceptacji, następnie dosyłamy FV Proformę zaliczkową/całościową, a następnie przechodzimy do działań.

Nazwa naszej agencji reklamowej „vebi.pl” powstała na klawiaturze laptopa, podczas kreowania różnych nazw zaczynających się od litery „V”. W dalszych minutach rozpoczęto tworzyć synonimy od słów: „website”, „web”, co przyczyniło się do skojarzenia i stworzenia słowa „VEBI”.
Wypowiadając Vebi, możemy odczuć osobowość w zawartym słowie, co pozwala wszystkim na lepszą integrację z naszą marką, zbudowanie relacji oraz długofalowej przyjaźni. Poczucie osobowości w danym słowie, daje do zrozumienia, że za marką vebi.pl, stoją ludzie, a jak wiemy w ludziach są zawarte wszystkie odpowiedzi. Dzielimy się naszym doświadczeniem po to, byśmy wszyscy mogli wspólnie wzrastać oraz osiągać zamierzone cele w szybkim czasie, łatwo i przyjemnie.

Od roku 2016 jesteśmy spółką z o.o. prezentującą się NIPem 7692226243, pod nazwą „PH ENTERPRISE”.

Nazwa wzięła się z dwóch definicji i naszych interpretacji.
PH – równowaga (kwasowość, zasadowość, balans pH organizmu)
Enterprise – przedsiębiorstwo, biznes, firma

PH + ENTERPRISE = równowaga w biznesie

W momencie pierwszego kontaktu z nami, kiedy okazuje się, że dopiero chcesz otworzyć firmę, możemy pomóc Ci w zakresie zbudowania jej fundamentów, marki i wizerunku w Internecie.

 • pomoc w doborze kodów PKD
 • stworzenie nazwy dla firmy
 • zaprojektowanie loga
 • stworzenie strony internetowej
 • założenie firmowego profilu na Facebooku
 • zarejestrowanie Google wizytówki
 • uruchomienie kampanii reklamowej na Facebooku i Google
 • pozycjonowanie strony internetowej
 • uruchomienie newslettera
 • doradztwo w doborze programów do obsługi firmy
 • wykreowanie pomysłów marketingowych
 • doradztwo w zakresie reklamy regionalnej – fizycznej
 • doradztwo w zakresie reklamowania się w Internecie
 • analiza konkurencji za pomocą narzędzi sprawdzających ich „marketing” w Internecie
 • stworzenie i opracowanie materiałów reklamowych (ulotki, gadżety, banery)
 • obsługa drukarska z dostarczeniem do drzwi materiałów reklamowych

Masz inne pytanie, napisz!

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas za pomocą poniższego formularza, bądź czatu.

Materiały drukarskie - reklamowe, to najważniejsze elementy marketingowe firmy. Dzięki nim możesz przekazać klientowi w formie ulotki zakres swoich usług z którymi zapozna się w domu, jak również za pomocą zawieszonego banera na ogrodzeniu, poinformujesz otoczenie o tym co robisz.

Jeśli to nasza pierwsza współpraca, należy opłacić FV zaliczkową, aby grafik mógł rozpocząć prace projektowe. Na każdym etapie prac graficznych, grafik przesyła na e-mail projekt do weryfikacji i akceptacji. Dokładamy wszelkich starań, aby wychwycić wszelkie literówki w projektach, lecz w sytuacji wysłania np. ulotki do druku i wychwyceniu „literówki” po odbytym druku, odpowiedzialność spoczywa na zamawiającym, który akceptował projekt. Prosimy o zachowanie czujności, im więcej oczu do sprawdzenia tym lepiej :)!

Wszystkie usługi drukarskie wymagają zaksięgowania płatności. Dopiero po odnotowaniu wpłaty będzie możliwość realizacji druku ulotek, banerów, folii na szyby, gadżetów i innych zleceń reklamowych.

Projektowanie graficzne może zająć nam do 7 dni (bądź szybciej)

Świadczymy usługi wyklejania pojazdów samochodowych oraz szyb w lokalach, a także montujemy szyldy. Usługa ta jest realizowana tylko w okolicach miasta Bełchatów 97-400. W innych przypadkach trzeba indywidualnie nawiązać kontakt z Agencją Reklamową w sowim otoczeniu. My możemy zaprojektować grafiki, a agencja z okolicy wykona druk oraz montaż folii/szyldu.

Na poczatku odbywamy rozmowę telefoniczną z zamawiającym. Ustalamy szczegóły wyglądu strony/sklepu internetowego tworząc MAPĘ najważniejszych podstron, usług i produktów. Dopiero później wyceniamy projekt, dosyłamy umowę wraz z FV zaliczkową i przechodzimy do realizacji.

Od 7 do 20 dni. W niektórych przypadkach z uwagi na obszerność realizacji projektu internetowego czas ten może wydłużyć się nawet do 2 miesięcy. Wszystko zależy od projektu, jego wymagań, funkcjonalności, wizualności i opracowanych treści do strony.

"Strona oraz sklep internetowy to najbardziej popularne formy reklamy, które po stworzeniu mogą generować najniższy koszt obsługi posiadania firmy. Mimo to, należy pamiętać, że jednak każda firma wymaga reklamy, aby dotrzeć do klientów z ofertą"

Potrzebujesz najlepszej pomocy w sprawach reklamy i marketingu?

pon/pt. 8:00-17:00

+(48) 798 979 147