Cennik usług reklamowych

Wybierz Cennik i Sprawdź Ceny

Większość naszych cenników posiada jasno określone ceny, dla cennika drukarskiego oraz gadżetów zastrzegamy sobie prawo do wysyłania wycen na określone zapytania. Ceny usług drukarskich są bardzo zmienne z uwagi na zmiany wartości papieru na giełdzie.

Tylko grafika

Usługi Graficzne

Projekty graficzne logo, ulotek, wizytówek, banerów, grafik na social media, rollupów, standów, voucherów, karnetów, katalogów.

 

Cykliczne posty na Twoim FB firmy

Obsługa Social Media

Pewnie wiesz, że klienci często sprawdzają firmowe strony na Facebooku. Jeśli nie ma tam 1/2 nowych postów w miesiącu, mogą uznać, że firma nie działa. Buduj zaufanie i twórzmy długofalowe relacje, dzięki czemu Ty i Twoja firma zarabia!

Twoja firma online

Strony internetowe

Pozwól innym na znalezienie Twojej firmy w Internecie. Zyskaj nowych klientów i większy zasięg.

Sprzedawaj nie tylko stacjonarnie

Sklepy internetowe

Zyskaj kolejne źródło dochodu, dzięki internetowej sprzedaży. Klienci mogą kupować online i odbierać stacjonarnie, bądź zamawiać paczki z dostawą do domu.

Programy i rozwiązania online

Narzędzia dla firm

Wykorzystaj nasze doświadczenie i zyskaj dostęp do programów oraz narzędzi, które wykorzystasz do pracy wewnątrz swojej firmy. System do monitoringu czasu pracy, program CRM do zadań, pakiet biurowy office (word/excel) i wiele innych…

Myślisz, że już wszystko zrobiłeś?

Doradztwo biznesowe

Pomagamy ruszyć z miejsca każdej firmie, dzięki kreatywnym pomysłom, odkryciu braków marketingowych i tego co wie o Twojej firmie Internet. Kreujemy nowe usługi, odkrywamy nowe możliwości, 

Nie czekaj i napisz

Prośba o szybki kontakt – podaj dane