Cennik usług reklamowych

Wybierz cennik i sprawdź ceny

Większość naszych cenników posiada jasno określone ceny, dla cennika drukarskiego oraz gadżetów zastrzegamy sobie prawo do wysyłania wycen na określone zapytania. Ceny usług drukarskich są bardzo zmienne z uwagi na zmiany wartości papieru na giełdzie.

Cenniki w aktualizacji, niebawem wszystkie podstrony będą dostępne.

Tylko grafika

Usługi graficzne

Projekty graficzne logo, ulotek, wizytówek, banerów, grafik na social media, rollupów, standów, voucherów, karnetów, katalogów.

 

Druk papierowy i gabarytowy

Usługi drukarskie

Druk banerów reklamowych na ogrodzenia, wizytówki, ulotki, plakaty, rollupy, standy reklamowe, ulotki DL, ulotki składane, katalogi, gadżety.

Twoja firma online

Strony internetowe

Pozwól innym na znalezienie Twojej firmy w Internecie. Zyskaj nowych klientów i większy zasięg.

Sprzedawaj nie tylko stacjonarnie

Sklepy internetowe

Zyskaj kolejne źródło dochodu, dzięki internetowej sprzedaży. Klienci mogą kupować online i odbierać stacjonarnie, bądź zamawiać paczki z dostawą do domu.

Monitoring i aktualizacje strony

Administracja strony www

Nie pozwól, aby wirus, bądź hacker uszkodził Twoją stronę. Zadbaj o kopię bezpieczeństwa, monitoring aktywności strony oraz jej cykliczne aktualizacje, już od 35 zł/m.

Bez tego nie ma strony i poczty @

Domeny i hosting

Kompleksowo dbamy o zakup domeny oraz hostingu dla Twojej strony albo sklepu internetowego. Domeny od 15 zł, hosting od 37,50 zł przy pierwszym zakupie.

Cenniki w aktualizacji, niebawem wszystkie podstrony będą dostępne.

Cykliczne posty na Twoim FB firmy

Obsługa Social Media

Pewnie wiesz, że klienci często sprawdzają firmowe strony na Facebooku. Jeśli nie ma tam 1/2 nowych postów w miesiącu, mogą uznać, że firma nie działa. Buduj zaufanie i twórzmy długofalowe relacje, dzięki czemu Ty i Twoja firma zarabia!

Treści do bloga, postów i stron www

Copywriting

Tworzymy treści, dzięki którym Twoja strona, ulotka, oferta, posty social media, blog i inne źródła  przekazu informacji nabierają nowego znaczenia. Tekst jest ważnym nośnikiem przekazu dla klientów, jak i dla wyszukiwarki Google, dzięki czemu pozycjonujemy Twoje usługi.

Zatrzymaj uwagę klientów na dłużej

Animacja i montaż video

Animacje, GIF, intro wejściowe loga, a może video posty na social media. Możemy zaprojektować unikalny obraz, który zaprezentuje Twoje usługi oraz produkty. Nagraj kilka ujęć z firmy, a my je zmontujemy ;)!

Daj się znaleźć w Google

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie jest usługą wspierającą Twoją witrynę internetową. Dzięki niej, frazom kluczowym i linkom zewnętrznym, możesz być w TOP10 w Google. Sprawdź, przeczytaj i skorzystaj.

Docieraj NATYCHMIAST do klientów

Reklama Facebook ADS

Tworzymy reklamy na Facebooku i Instagramie, dzięki którym Twoje usługi oraz produkty widzą tysiące osób. Warto podnieść skuteczność działania Twojej firmy z wykorzystaniem najlepszego kanały reklamowego.

TOP 1 w wyszukiwarce Google

Reklama Google ADS

Google wyszukiwarka to najczęściej odwiedzane miejsce w Internecie. Ustawmy reklamy Twojej strony internetowej na określone nazwy Twoich usług i ciesz się nowymi zapytaniami od klientów! Niech Twoja strona będzie na samej górze, dzięki reklamie w Google wyszukiwarce.

Programy i rozwiązania online

Narzędzia dla firm

Wykorzystaj nasze doświadczenie i zyskaj dostęp do programów oraz narzędzi, które wykorzystasz do pracy wewnątrz swojej firmy. System do monitoringu czasu pracy, program CRM do zadań, pakiet biurowy office (word/excel) i wiele innych…

Myślisz, że już wszystko zrobiłeś?

Doradztwo biznesowe

Pomagamy ruszyć z miejsca każdej firmie, dzięki kreatywnym pomysłom, odkryciu braków marketingowych i tego co wie o Twojej firmie Internet. Kreujemy nowe usługi, odkrywamy nowe możliwości, 

Cennik usług reklamowych jest w aktualizacji.

Nie czekaj i napisz

Prośba o szybki kontakt – podaj dane